ଏମିତି ମାଆ: ଆମଙ୍କୁ ଅତ୍ୟାଚାର କରୁଛି, ପରପୁରୁଷଙ୍କୁ ଘରକୁ ଆଣୁଛି

1 min read

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ନିଜର ପିଲାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦିଏ ମାଆ  । ପିଲାଙ୍କ ରକ୍ଷା କବଚ ସାଜେ ଜନ୍ମଦାତ୍ରୀ  । କିନ୍ତୁ ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଏମିତି ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି  । ଯାହା ସତ ହୋଇଥିଲେ ମାଆ ଭଳି ଏକ ପବିତ୍ର ନାମରେ ସୃଷ୍ଟି କରିବ କଳଙ୍କିତ ଅଧ୍ୟାୟ  । ଖୋଦ ମାଆ ନାମରେ ଏତଲା ଧରି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନାରେ ଫେରାଦ ହୋଇଛନ୍ତି ପୁଅ- ଝିଅ   । ଏତଲାରେ ଯାହା ଲେଖା ହୋଇଛି, ଅର୍ଥାତ ନିଜ ପୁଅ-ଝିଅ ଯେଉଁ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ମାଆ ତାହା ସାଙ୍ଘାତିକ  ।

ନିଜ ଜନ୍ମ କଲା ପିଲାଙ୍କୁ ମାଆ ଅତ୍ୟାଚାର କରୁଛି  । ପର ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ସହ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପ୍ରତି ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି  । ଏମିତିକି ନିଶାସକ୍ତ ଯୁବକ ମାନେ ମାଆ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ଘରେ ଥିବା ଝିଅ ସହ ଅଶ୍ଲୀଳ ଇଙ୍ଗିତ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି  । ଝିଅର ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି, ନିଶାସକ୍ତ ଯୁବକ ଚନ୍ଦନ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମାଆଙ୍କୁ ମଦ ପିଆଇ ବେହୋସ କରିବା ପରେ, ମୋ ଦେହକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି   ଏବଂ ମୋ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଙ୍ଗକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି  ।

ସେହିପରି  ବିୟର ଫ୍ୟାକ୍ଟରୀରେ କାମ କରୁଥିବା ଅନ୍ୟଜଣେ ଯୁବକ ସଂଗ୍ରାମ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ମୋ ମାଆକୁ ନିଦ ବଟିକା ଖୁଆଇ, ମୋତେ ଧର୍ଷଣ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଝିଅ  । ମାଆ ଅନେକ ସମୟରେ ଆମକୁ ଅତ୍ୟାଚାର କରନ୍ତି  । ନିଜେ ଖରାପ କାମ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ସହ ଆସୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମୋ ସହ ମଧ୍ୟ ଖରାପ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି  । କିନ୍ତୁ ଏସବୁର କୌଣସି ପ୍ରତିବାଦ ମାଆ କରେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଅବିଯୋଗକାରୀ ଝିଅ  ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner