ଭୁବନେଶ୍ୱର ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ

1 min read

ରାୟଗଡା: ଭୁବନେଶ୍ୱର ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ । ଗୁପ୍ତେଶ୍ୱରରୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ହେଲା ଦୁର୍ଘଟଣା । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଗଜପତି-ରାୟଗଡା ଜ଼ିଲ୍ଲା ସୀମାନ୍ତ କେନ୍ଦୁଗୁଡା ଘାଟିରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା । ଡୁମୁଳାପଦର ଛକ ନିକଟରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି ।

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୫ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେବେ ସମସ୍ତ ଆହତଙ୍କୁ ମୋହନା ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ୨ଗୁରୁତରଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏମକେସିଜିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କାରଯାଇଛି । ମୃତକ ହେଉଛନ୍ତି ସୁନୀଲ ସାହୁ । ବସରେ ୨୦ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ । ଗୁପ୍ତେଶ୍ୱରରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଘଟିଲା ଦୁର୍ଘଟଣା ।

ସେପଟେ ପାଲଲହଡ଼ା ଝିମିରିପାଲି ଗାଁ ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟରକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରଲର  । ଟ୍ରାକ୍ଟରରେ ଚାପି ହୋଇ ଜଣେ ଶ୍ରମିକ ମୃତ  । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର  । ମୃତକ ହେଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଗୁଡାପଦା ଗାଁର ସୁନିଆ ପୁର୍ତ୍ତି  । ଗୁରୁତରଙ୍କୁ ପାଲଲହଡ଼ା ଉପଖଣ୍ଡ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ସକାଳ ୭ଟା ସମୟରେ ଝିମିରିପାଲିଗାଁ ୧୪୯ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି  । ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଉଭୟ ଗାଡି  ଜମି ମଧ୍ୟକୁ ପଶିଯାଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପାଲଲହାଡ଼ା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

Opn Commnet Area

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close Bitnami banner